FANTECH Bezprzewodowa mysz gaming RAIGOR

20,00 zł

FANTECH

20,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie

Spiesz się! Tylko 2461 Pozostało na magazynie!

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

Fantech to uznany producent akcesoriów gamingowych o światowej reputacji. Jest to firma głęboko zaangażowana w promocję e-sportu. Jej logo w formie skrzydeł wyraża pragnienie, by stać się trampoliną sukcesu dla graczy zarówno w codziennej rozrywce jak też w zaawansowanych zastosowaniach turniejowych. Niezależnie czy grasz dla przyjemności czy zawodowo, w szerokiej ofercie Fantechu znajdziesz coś dla siebie. Dzięki oficjalnej dystrybucji, HITECH zapewni Ci produkty klasy PREMIUM w cenach zarezerwowanych dotąd dla segmentu ekonomicznego. Skorzystaj z tej promocji już dziś i ciesz się niespotykaną jakością.
o ile konkretny model został wyposażony w moduł karty SIM i antenę WWAN.

Mysz gamingowa bezprzewodowa FANTECH RAIGOR II WG10

Technologia łączenia
USB (2,4GHz)
Sensor
Optyczny

Czułość
2000 DPI

Szybkość
30 IPS

Zastosowany sensor
Zaawansowany sensor optyczny Pixart

Liczba przycisków
6 przycisków programowalnych
Duża żywotność
przełączniki wytrzymujące 5 000 000 kliknięć

Typ przewijaka
Rolka scroll silikonowa

Profil
Uniwersalny
Bateria
1 x AA w zestawie
Powłoka
Matowa
Antypoślizgowa powłoka wierzchnia

Wymiary
114 mm x 70 mm x 38 mm

Waga
61 g (bez baterii)

Kompatybilność
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
MacOS
Linux
Chrome OS

Firma FANTECH została stworzona dla graczy. Sensor GAMINGOWY PIXART zastosowany w myszce RAIGOR II WG10 jest jednym z wiodących w danym segmencie sprzętu co sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do gier FPS (CS:GO), BATTLE ROYALE (FORTNITE, APEX, COD:WARZONE), cRPG (WIEDŹMIN), MOBA (LEAGUE OF LEGENDS, DOTA2).

Dzięki wysokiej jakości komponentom zastosowanym w myszce RAIGOR II WG10 takim jak gładkie teflonowe wykończenie ślizgaczy możesz być pewny, że każdy twój ruch zostanie idealnie odwzorowany. Koniec z przypadkowymi ruchami myszki.

Przełączaj DPI w dowolnym momencie

Bądź gotów. Możliwość zmiany DPI w przedziale 800-1600/2000, kiedy tylko chcesz. Właściwe przesunięcia myszki w każdej sytuacji i w każdej grze.

Przełączniki wykonane z myślą o trwałości

Mysz FANTECH RAIGOR II WG10 wyposażona jest w przełączniki wytrzymujące do 5 mln kliknięć, zapewniające dodatkową trwałość nawet w ekstremalnych warunkach użytkowania, które są gwarantem jakości i wytrzymałości urządzenia.
Pierwszą rzeczą, którą gracz odczuje, gdy położy rękę na myszce Fantech to jej niesamowita ergonomia.
Każde umiejscowienie guzika i każda krzywa na naszych myszkach została stworzona, aby ściśle przylegać do dłoni.
W przeciwieństwie do biurowych urządzeń wskazujących dostępnych na rynku myszy Fantech są zaprojektowane tak, by dać użytkownikom maksymalną ergonomię i najwyższe parametry pracy. Wiele lat doświadczenia, seria testów dopasowująca produkty pod kątem kształtów i rozmiarów dłoni, analiza sposobu trzymania/chwytu urządzeń przez różnych użytkowników pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania dla każdego.
Z każdą nową myszką do gier Fantech, którą tworzymy, poprawiamy ergonomię, aby zapewnić Ci najbardziej komfortowe wrażenia z gry

Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu firmy FANTECH, który posiadamy

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: