PODKŁADKA GAMINGOWA MYSZ KLAWIATURA RGB XXL 90x30

49,00 zł

PODKŁADKA

49,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie

Spiesz się! Tylko 764 Pozostało na magazynie!

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

Marka GO HIGHER została stworzona po to, by wspierać Cię każdego dnia w osiąganiu swoich celów. Wytycza szlak Twojego rozwoju i realizacji pasji. Dzięki produktom Go Higher przełamiesz bariery, ograniczenia pozostawiając za sobą. Twoja praca stanie się naturalna, wygodna i komfortowa. Przywitaj się z zaawansowaną technologią i wznieś się wyżej niż kiedykolwiek wcześniej.

Specyfikacja

Podświetlany pasek LED RGB wokół podkładki
14 trybów podświetlenia w pełnym spektrum RGB
Regulacja jasności podświetlenia
7 trybów statycznych z określonym kolorem podświetlenia + OFF (brak podświetlenia)
6 trybów dynamicznej zmiany kolorów
Zoptymalizowana miękka powierzchnia z mikrofibry
Wzmocnione krawędzie obszyte delikatną, miękką żyłką, która zapewnia dużo wyższą żywotność produktu i większą estetykę w porównaniu ze standardową nicią
Ogromny rozmiar 90 x 30 x 0,4 cm
Kabel w solidnym, materiałowym oplocie o długości 180 cm
Złącze USB 2.0
Antypoślizgowy spód podkładki zwiększający stabilność na każdym podłożu
Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami myszek i klawiatur
Towar oferujemy w trzech wersjach kolorystycznych ALPINE, SOLAR oraz MOON-EARTH

Kosmos to niczym nieograniczona naturalna przestrzeń, kojarząca się wszystkim z totalną wolnością. Taka jest właśnie podkładka Meadow XXL będąca największym tego typu produktem na rynku. Jej powierzchnia zapewni niesamowicie precyzyjne ruchy myszką. Używając podkładki do Twoich ulubionych gier możesz być pewien, że zawsze trafisz do celu, niezależnie gdzie jesteś. Wymiary podkładki są idealnie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających graczy. Wyjątkowa grafika na podkładce w połączeniu z podświetleniem LED nada Twojemu gamingowemu otoczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Podświetlenie RGB

GoHigher to unikalna seria podkładek gamingowych firmy GoHIGHER, która została wyposażona w listwę ledową świecącą pełnym spektrum RGB w aż 14 różnorodnych trybach, ze zmienną regulacją intensywności podświetlenia:
* 7 statycznych kolorów (czerwony, ciemnoniebieski, zielony, fioletowy, błękitny, jasnozielony, jasnoniebieski)

* Fala w dwóch wersjach kolorystycznych; łagodne przejście między 7 kolorami
* Tonalne przejścia 7 barw – 2 różnorodne tryby
* Pulsujące przejście 7 kolorów z wyraźnym przeskokiem
* Pulsujące przejście 7 kolorów, zmieniających się w określonej sekwencji

Sterowanie

Wierzchnia warstwa podkładki Meadow wykonana jest z mikrofibry. Gładka powierzchnia o delikatnej fakturze i płaski profil sprawią, że myszka będzie przemieszczała się na nich szybko, stabilnie i precyzyjnie, nawet podczas intensywnej rozgrywki lub wielogodzinnej pracy na arkuszach kalkulacyjnych. Podkładka jest kompatybilna z każdym rodzajem myszki, dając jej maksymalne wsparcie niezależnie od zastosowanego sensora.

Powierzchnia z mikrofibry

Sterowanie trybami podświetleń nigdy nie było tak proste. Wystarczy jedno wciśnięcie przycisku by ją włączyć. Jedno wciśnięcie, by przyłączać się pomiędzy trybami. Podwójne, by zmienić intensywność podświetlenia. Przytrzymaj przycisk, by ją wyłączyć.
Dodatkowo podkładka posiada pamięć ustawień. W przypadku ponownego włączenia, podkładka powraca do ostatnio wybranego trybu. Dzięki temu błyskawicznie osiągniesz swój ulubiony efekt podświetlenia.

Rozmiar

Meadow to największa gamingowa podkładka dostępna na rynku, należąca do kategorii XXL, której długość wynosi aż 900 mm. Dzięki temu cała Twoja przestrzeń robocza zyska odpowiednią oprawę oraz stabilną powierzchnię.
Wybierz to rozwiązanie i zapomnij o ślizgającej się po biurku klawiaturze czy myszce wyjeżdżającej co chwilę poza podkładkę w trakcie dynamicznej rozgrywki. Dzięki Meadow masz nieograniczone pole do popisu.

Jakość w każdym detalu

Go Higher stworzył podkładkę Meadow w oparciu o bardzo restrykcyjne normy jakości. Podkładka ma wzmocnione krawędzie, obszyte delikatną żyłką co znacząco zwiększa wytrzymałość produktu, a jednocześnie jest bardziej estetyczne w porównaniu ze standardową nicią.

Powierzchnia podkładki jest idealnie gładka, wszystkim steruje elegancki panel sterujący. To wszystko sprawia, że masz pewność otrzymania produktu wysokiej klasy w cenie z segmentu ekonomicznego. Wybierz mądrze, wybierz produkty Go Higher.

Podaruj w prezencie

Podświetlana podkładka Meadow to świetny pomysł na prezent. Ten nowoczesny i designerski produkt staje się powoli elementem obowiązkowym w wyposażeniu pokoju każdego szanującego się gracza ceniącego odpowiednią oprawę swojej ulubionej rozrywki. Zakup podkładki to prosty sposób, by wystrój pokoju nabrał futurystycznego charakteru.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: