GAMINGOWA KLAWIATURA MECHANICZNA RGB ESPORT RETRO

119,00 zł

GAMINGOWA

119,00 zł
Ilość :
Dostawa
Zadaj pytanie

Spiesz się! Tylko 361 Pozostało na magazynie!

 

Regulamin

 

Zasady zwrotu

 

Zasady dostawy

 

Gwarancja 12 miesięcy

KLAWIATURA YINDIAO MECHANICZNA ZK-4 STEAMPUNK RGB

Długość: 448 mm
Szerokość: 178 mm
Wysokość: 38 mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. 8, Windows 10, MAC
Długość przewodu: 180 cm
Podświetlenie LED w 9 trybach do wyboru
Komunikacja: Przewodowa
Liczba klawiszy: 104
Anti-ghosting z pełnym N-key rollover (dla wszystkich klawiszy)
Stabilizatory minimalizujące efekt grzechotania klawiszy
Unikatowe optyczne przełączniki mechaniczne
Przełącznik Blue
Żywotność klawiszy 50 mln kliknięć
Klawiatura Wodoodporna (odporna na zachlapanie)
Liczba klawiszy: 104
Skok klawisza: 2mm
Typ interfejsu: USB
Klawisze multimedialne: Tak
Waga: 1120 g
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne

Natychmiastowa reakcja

ZK-4 to typ wyższej klasy. W tym przypadku za rejestrację wciśnięcia odpowiadają mechaniczne przełączniki umieszczone pod wszystkimi klawiszami. Najważniejsze plusy to wysoka precyzja i szybkość działania oraz długa żywotność. Ponieważ optyczna reakcja na nacisk wymaga mniej intensywnego kontaktu fizycznego, wytrzymałość przełącznika sięga aż 50 milionów naciśnięć klawisza.

Tak krótki czas reakcji może się okazać kluczowy w wyjątkowo wymagającym środowisku jakim jest gaming na najwyższym poziomie, gdzie różnicę między życiem a śmiercią liczy się w ułamkach sekundy. Wygodne, podświetlane klawisze w stylu retro

Podświetlenie LED

ZK-4, produkt z serii klawiatur gamingowych, został wyposażony w podświetlenie LED świecące w 9 różnorodnych trybach (znajdziesz tu m.in. efekty świetlne fali lub wirującej burzy).

Stabilizacja klawiszy

Możesz bez obaw wyprowadzać strzały jednym klawiszem nie zwracając szczególnej uwagi na jego położenie. Stabilizator klawisza u góry przełącznika zapewnia wyrównany i konsekwentny jego ruch niezależnie od tego, w którym narożniku zostanie naciśnięty. Każde naciśnięcie klawisza jest wyjątkowo lekkie i doskonale zrównoważone, a reakcji na nacisk bez oporu towarzyszy znajome kliknięcie klawiatury mechanicznej.

Przełączniki Blue

Działanie przełączników Blue odpowiada na potrzeby użytkowników ceniących sobie słyszalne kliknięcie. Informacja zwrotna w postaci wyraźnego mechanicznego dźwięku oraz wyczuwalnego oporu jest wręcz wymagana przez wielu graczy.

Produkt idealnie współgra z każdego typu grami oraz świetnie nadaje się do pisania. W zależności od tego co robisz wybierz swój typ i ciesz się niezrównaną mocą płynącą z tej klawiatury.

Anti-ghosting z pełnym N-key Rollover

Zapomnij o ograniczeniach. Przy pełnym anti-ghostingu z N-key Rollover nie ma ryzyka, że jakikolwiek Twój ruch zostanie wstrzymany lub nie zarejestrowany.

Niezależnie od intensywności i szybkości działania, niezależnie od ilości wciśniętych naraz przycisków – każdy z nich zostanie przeniesiony do wirtualnego świata dając Ci pełną kontrolę bez najmniejszych opóźnień.

Podwójnie tłoczone klawisze (Dual shot injection caps)

W klawiaturze zostały zastosowane klawisze wykonane metodą dual-injection molding. Podwójne tłoczenie sprawi, że nadruki na klawiaturze nie zetrą się w trakcie nawet bardzo intensywnego użytkowania. Klawisze mają polerowane boki w kolorze srebrnym, podczas gdy powierzchnia robocza jest matowa, lekko teksturowana. Daje to świetny efekt wizualny w stylu retro, zapewniając przy tym maksymalny poziom wygody użytkowania. Przenieś się do czasów steampunkowych, czyli ery pary, wynalazków i wdzięku, nasza klawiatura swoim wyglądem idealnie wpasowuje się w tamtejszy kanon. Chcesz poczuć się jak ówczesny skryba/pisarz? Zatem, wypróbuj ją!

Wyciągane klawisze

Dodatkowo każdy klawisz w ZK-4 może zostać wyciągnięty w celu dokładnego wyczyszczenia. Klawisze dają się bardzo łatwo wyjąć, wówczas można wyczyścić całą podstawę klawiatury (tzw. backboard), co nie jest tak proste w przypadku standardowych klawiatur.

Wodoodporna i pyłoszczelna

Zaawansowana nanotechnologia produkcji pozwoliła stworzyć klawiaturę odporną na zachlapanie czy zapylenie.

Używając ZK-4 nie musisz obawiać się przypadkowego rozlania cieczy. Możesz też bez obaw zabrać swój sprzęt w plener (np. z okazji organizacji gamingowych eventów). Klawiatura zapewnia 100% ochrony przed mikro-zabrudzeniami.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: