Koszyk
ilość: 0 szt. wartość: 0.00 zł
Czas realizacji zamówienia

Wysyłka firmą spedycyjną DHL.

Zamówiony towar wysyłany jest tylko w dni robocze (poniedziałek. - piątek.) z terminem dostarczenia na następny dzień roboczy.

Wysyłka następuje do godziny 16:00, towar zamówiony po tej godzinie mimo że znajduje się na magazynie zostanie wysłany następnego dnia roboczego.

Czas dostawy (od momentu nadania paczki): 24 godziny (większe miasta) do 48 godzin (pozostałe). Przesyłkę wyślemy na adres, który podasz w formularzu Twoich danych osobowych. Wymagana obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Dodatkowo, drogę przesyłki można śledzić na stronie firmy DHL. Potrzebny do tego nr przesyłki (listu przewozowego) znajdzie się na stronie po zalogowaniu (w zakładce moje zamówienia) oraz z inne informacje o stanie realizacji zamówienia.

 

 

Data dostarczenia przesyłki:

Data dostarczenia przesyłki określa dzień w którym kurier zapuka z paczką do Twoich drzwi. Obliczysz ją sumując czas realizacji (np. 1-7 dni robocze) oraz czas dostawy (np. 24-48 godzin w przypadku UPS).
W dniu wysłania paczki otrzymają Państwo od nas e-mail informujący, że przesyłka jest już w drodze oraz numerem listu przewozowego (za jego pomocą możesz śledzić drogę przesyłki w firmie kurierskiej) na stronie http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/