Koszyk
ilość: 0 szt. wartość: 0.00 zł
HITECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  to największy dystrybutor sprzętu IT, RTV AGD,  elektroniki użytkowej  w województwie podlaskim, istnieje nieprzerwanie od 2000 r. Od początku działalności towarzyszy nam dynamiczny rozwój oraz systematyczność w umacnianiu pozycji na rynku, co w rezultacie daje naszym klientom i partnerom biznesowym satysfakcje i zadowolenie z dokonywanych u nas zakupów.

Oferujemy szeroki zakres sprzętu komputerowego, peryferii elektronicznych, telekomunikacyjnych, oprogramowania, sprzętu RTV AGD, usług serwisowych. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia.

W trosce o dobro naszych klientów, HITECH dostarcza produkty tylko najwyższej jakości. Naszymi partnerami są wyłącznie wiodący i sprawdzeni producenci oraz autoryzowani dystrybutorzy branży IT. Wśród nich są między innymi: INTEL, AMD, ASUS, HP, MSI, ACER, GIGABYTE, SEAGATE, LG, KINGSTON, TOSHIBA, IIYAMA, SAMSUNG, MODECOM, LEXMARK, D-LINK, THERMALTAKE, MICROSOFT, INSERT oraz wiele innych renomowanych marek.

            Obok ugruntowanej pozycji na rynku sprzętu IT, HITECH z sukcesem prowadzi dystrybucję RTV AGD.

            W naszej ofercie znajdują się produkty znanych i sprawdzonych marek: AMICA, BEKO, BOSCH, CANDY, ELECTROLUX, GORENJE, INDESIT, MASTERCOOK, LG, PANASONIC, PHILIPS, SAMSUNG, SHARP, SIEMENS, SONY, TEKA, WHIRPOOL oraz wiele innych.

            Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży.

Nasz Dział techniczny, świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, zarówno komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych. Naprawiamy również monitory, drukarki, regenerujemy tonery oraz zakładamy sieci teleinformatyczne. Aby być bliżej Klienta nasze dwa punkty serwisowe oraz punkt mobilny ( wyjazdy do klienta ) pozwalają na skuteczne i szybkie działanie, a personel zawsze chętnie służą pomocą.

Dbając o zadowolenie klienta nasz wykwalifikowany personel zawsze służy radą i pomocą podczas planowania zakupu nowych komputerów, czy też rozbudowy lub modernizacji posiadanego już sprzętu.

Organizujemy akcje promocyjne oraz programy partnerskie. Szczegółowe informacje można uzyskać w naszych punktach handlowych lub bezpośrednio na stronie internetowej.
           
           
    Logo Asus Gold Partner, to odznaczenie dla Najlepszych Partnerów firmy Asus, w uznaniu za zaangażowanie - na wagę złota, we współpracę z firmą. Chcąc podziękować za lojalny wkład, w rozwój popularności oraz sprzedaży produktów marki Asus, mamy przyjemność przyznać HITECH logo: Asus Gold Partner -  jako dostrzegalny symbol obustronnego, efektywnego działania, zapewniających najlepsze ceny i warunki sprzedaży.
W podziękowaniu za wkład w sprzedaż produktów marki ASUS oraz popularyzację unikalnych rozwiązań naszej firmy mamy przyjemność uhonorować  Państwa firmę certyfikatem ASUS GOLD PARTNER 2013.

To wyróżnienie dla najważniejszych Partnerów Handlowych firmy ASUS. To dzięki takim firmom jak Wasza produkty ASUS są rozpoznawalne na rynku polskim i  plasują się w czołówce sprzedaży w swoich segmentach. Dzięki temu ASUS moje nieustannie byæ obecny w życiu klientów i dostarczaæ im kolejne technologiczne innowacje.

ASUS GOLD PARTNER to podziękowanie za Państwa zaufanie oraz nadzieja na dalszą współpracę i budowanie biznesowej przyszłości.

 


  

 
Nagrody i wyróżnienia
W trakcie swojej działalności firma Hitech  niejednokrotnie była wyróżniona za swoje osiągnięcia w branży IT.
- W 2010 roku zostaliśmy laureatem rankingu miesięcznika Forbes, zajmując XVII-te miejsce w rankingu Diamentów FORBES’A 2010


  

 

 

Otrzymaliśmy wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbesa 2013 i 2014

oraz rankingu e-Diamenty Forbesa & Biznes.pl 2013.

 
   


                                       


Zajęliśmy 83 miejsce w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw za rok 2012.

                                                         

                                    
  GAZELE BIZNESU

Należymy do elitarnego klubu Gazele Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.- W roku 2011
zdobyliśmy 36 miejsce w woj. podlaskim i 313 miejsce w Polsce w rankingu „Gazele Biznesu” Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.


- W roku 2012 zdobyliśmy 11 miejsce w woj. podlaskim i 303 miejsce w Polsce w rankingu „Gazele Biznesu” Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
-W 2011 roku zdobyliśmy 470 miejsce w Polsce w kategorii firmy mikro w rankingu NEWSWEEK "Firmy Rodzinne Roku 2011"

- W 2012 roku zdobyliśmy 3 miejsce w woj. podlaskim oraz 182 w Polsce w kategorii najszybciej rozwijających się firm rodzinnych w rankingu NEWSWEEK "Firmy Rodzinne Roku 2012"  
 2014:


http://www.forbes.pl/resources/front/diamonds/logotype2014.jpg

Cieszy nas fakt, że Państwa przedsiębiorstwo zagościło na tegorocznej liście diamentów Forbsa. Nasza firma również znalazła się w tym elitarnym gronie. Ubolewamy, że nie udało nam się zamienić kilku słów na zorganizowanej z tej okazji gali, jednak uważam, że wciąż możemy spróbować nawiązać kontakt. Jako firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego, regeneracji tuszy i tonerów drukarkowych jak również dostarczania nowych komponentów z branży IT pragniemy zarekomendować swoje usługi, które, w naszym mniemaniu, mogą być potrzebne w codziennym funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Jako laureaci rankingu Forbsa gwarantujemy Państwu diamentowy standard naszych usług


Mapy dojazdu:
Uwaga likwidujemy oddziału Terespol z dniem 27 czerwca. Tax free można odbierać w innych oddziałach.

oddział Barszczańska
ul.Barszczańska 26
tel: (085) 87-497-61


Wyświetl większą mapę
  
  
 
Wyświetl większą mapę