wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O Nas

O Nas

HITECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to największy dystrybutor sprzętu IT, RTV, elektroniki użytkowej w województwie podlaskim, istnieje nieprzerwanie od 2000 r.

Od początku działalności towarzyszy nam dynamiczny rozwój oraz systematyczność w umacnianiu pozycji na rynku, co w rezultacie daje naszym klientom i partnerom biznesowym satysfakcje i zadowolenie z dokonywanych u nas zakupów.

Oferujemy szeroki zakres sprzętu komputerowego, peryferii elektronicznych, telekomunikacyjnych, oprogramowania, sprzętu RTV, usług serwisowych.

W trosce o dobro naszych klientów, HITECH dostarcza produkty tylko najwyższej jakości. Naszymi partnerami są wyłącznie wiodący i sprawdzeni producenci oraz autoryzowani dystrybutorzy branży IT. Wśród nich są między innymi: INTEL, AMD, ASUS, HP, MSI, ACER, GIGABYTE, SEAGATE, LG, KINGSTON, TOSHIBA, IIYAMA, SAMSUNG, MODECOM, LEXMARK, D-LINK, THERMALTAKE, MICROSOFT, INSERT oraz wiele innych renomowanych marek.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży. Nasz Dział techniczny, świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, zarówno komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych. Naprawiamy również monitory, drukarki oraz zakładamy sieci teleinformatyczne. Aby być bliżej Klienta nasz punkt serwisowy oraz punkt mobilny ( wyjazdy do klienta ) pozwala na skuteczne i szybkie działanie, a personel zawsze chętnie służą pomocą.
Dbając o zadowolenie klienta nasz wykwalifikowany personel zawsze służy radą i pomocą podczas planowania zakupu nowych komputerów, czy też rozbudowy lub modernizacji posiadanego już sprzętu.

Organizujemy akcje promocyjne oraz programy partnerskie. Szczegółowe informacje można uzyskać w naszych punktach handlowych lub bezpośrednio na stronie internetowej.

Nagrody i wyróżnienia

Logo Asus Gold Partner

To odznaczenie dla Najlepszych Partnerów firmy Asus, w uznaniu za zaangażowanie - na wagę złota, we współpracę z firmą. W podziękowaniu za wkład w sprzedaż produktów marki ASUS oraz popularyzację unikalnych rozwiązań nasza firma uhonorowana certyfikatem ASUS GOLD PARTNER 2013.

To wyróżnienie dla najważniejszych Partnerów Handlowych firmy ASUS. ASUS GOLD PARTNER to podziękowanie za zaufanie oraz nadzieja na dalszą współpracę i budowanie biznesowej przyszłości.

W trakcie swojej działalności firma Hitech niejednokrotnie była wyróżniona za swoje osiągnięcia w branży IT. W 2010 roku zostaliśmy laureatem rankingu miesięcznika Forbes, zajmując XVII-te miejsce w rankingu Diamentów FORBESA 2010

Otrzymaliśmy wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbesa 2013 i 2014 oraz rankingu e-Diamenty Forbesa Biznes.pl 2013.

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego, regeneracji tuszy i tonerów drukarkowych jak również dostarczania nowych komponentów z branży IT pragniemy zarekomendować swoje usługi, które, w naszym mniemaniu, mogą być potrzebne w codziennym funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Jako laureaci rankingu Forbsa gwarantujemy Państwu diamentowy standard naszych usług.

GAZELE BIZNESU

Należymy do elitarnego klubu Gazele Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.
Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

W roku 2011 zdobyliśmy 36 miejsce w woj. podlaskim i 313 miejsce w Polsce w rankingu Gazele Biznesu

W roku 2012 zdobyliśmy 11 miejsce w woj. podlaskim i 303 miejsce w Polsce w rankingu Gazele Biznesu

NEWSWEEK Firmy Rodzinne Roku

W 2011 roku zdobyliśmy 470 miejsce w Polsce w kategorii firmy mikro w rankingu NEWSWEEK Firmy Rodzinne Roku 2011

W 2012 roku zdobyliśmy 3 miejsce w woj. podlaskim oraz 182 w Polsce w kategorii najszybciej rozwijających się firm rodzinnych w rankingu NEWSWEEK Firmy Rodzinne Roku 2012

Zajęliśmy 83 miejsce w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw za rok 2012.

Zostaliśmy również wyróżnieni Certyfikatem Autoryzowanego Partnera przez firmę MSI w roku 2013.


Przejdź do strony głównej
Nasze Allegro
Kontakt
  • Sklep Stacjonarny
    ul. Barszczańska 26
    15-639 Białystok
    NIP: 542-28-09-471
  • E-mail:sklep@hitech.com.pl
  • Telefon85 306 76 76
  • Godziny działania sklepuPon-Pt: 8.00 - 16.00 Sob-Nd-zamknięte
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl